اپلیکیشن موبایل

بازی های محبوب مخصوص iOS

بازی های محبوب مخصوص iOS

علاوه بر اندروید، برای آی او اس نیز بازی های جذابی وجود دارد که اگر از محصولات اپل استفاده می کنید، می توانید با استفاده از آن ها ساعت ها وقت بگذرانید و خود را سرگرم کنید. با ما همراه باشید تا چند مورد از بازی های محبوب مخصوص iOS  را به شما معرفی کنیم.

The End of The World

این بازی شاید نباید به همه پیشنهاد شود اما سیر داستانی آن بسیار جذاب خواهد بود. داستان این بازی در مورد فر افسرده ای است که می خواهد راهی برای خلاص شدن از این وضعیت پیدا کند.

شما به عنوان کاراکتر اصلی با چالش هایی رو به رو می شوید که باید آن ها را از بین ببرید. در هر مرحله شما به عنوان فردی که افسرده بوده و فشار روحی زیادی را تحمل می کند، باید چالش آن مرحله را پشت سر بگذارید. در نهایت کاراکتر از عذاب درونی خلاص شده و افسردگی را پشت سر خواهد گذاشت.

Life is Strange

هرچند که قرار نبود این بازی دارای نسخه موبایل باشد، اما سازندگان آن برای iOS نیز آن را تولید کرده اند. اگر طرفدار بازی هایی هستید که هیجان دارند حتما به دانلود این بازی فکر کنید.

ماجرای بازی در مورد دختری است که در یک شهر خیالی زندگی می کند. او میخواهد برای تجدید خاطرات خود به شهری که اکنون از آن مهاجرت کرده است باز گردد. در این گیر و دار است که مکس شخصیت اصلی داستان در میابد که می تواند زمان را کنترل کند. شما را با ماجراهایی که مکس با آن رو به رو می شود تنها می گذارم.

Far from Noise

به عنوان یکی دیگر از بهترین بازی های آیفون ، کمی عجیب بوده و شاید افراد مبتدی نتوانند به آسانی آن را جزو بازی‌ها طبقه‌بندی کنند.

بازی از جایی آغاز می‌شود که شما در یک خودرو و لبه صخره‌ای در حال تلو تلو خوردن هستید. اگرچه شما تنها نیستید، اما هم‌سخن شما یک انسان نبوده و شما باید با یک گوزن سخن بگویید. در صحبت شما نیز مرگ قریب الوقوع به نظر می‌رسد. به این فضا، غروب آفتاب و امواج آب که در ساحل با یکدیگر برخورد می‌کنند را هم اضافه کنید.

دیالوگ شما که می‌تواند یک تا دو ساعت هم طول بکشد، از فلسفه تعالی‌گرایانه و بذله‌گویی الهام گرفته شده و در عین حال، سرگرم‌کننده و خیالی نیز هست.

تصمیماتی که شما در طول بازی می‌گیرید، روی سرنوشت و اتفاقات بازی تاثیرگذار هستند تا به جذابیت آن افزوده شود. به یاد داشته باشید که “Far From Noise”، عنوانی‌ ست که شما را به تفکر فرو می‌برد و این بازی برای افرادی که می‌خواهند با فشردن پشت سر هم کلیدها، مراحل را طی کنند، طراحی نشده است.

شما نظرتان در مورد این بازی های محبوب چیست؟ بازی های مورد علاقه شما کدام ها هستند؟ راژین را از دیگر بازی های محبوب مخصوص iOS باخبر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *