نقد و بررسی

سری نوت سامسونگ آیا به پایان خود نزدیک است؟

سری نوت

سری نوت شرکت سامسونگ از آن گوشی های پر زرق و برق و گران قیمتی است که قبل از تولید نیز طرفداران برای خرید آن برنامه ریزی می کنند. دوربین فوق العاده، بهترین سخت افزار ها و نرم افزار ها همواره هدیه سامسونگ به طرفداران خود است. اما شایعات مبنی بر پایان این سری دوست داشتنی است.

تولید نسخه لایت

بسیاری از شرکت ها از محصولات گران قیمت به خصوص پرچمداران خود یک نسخه سبک یا لایت تهیه می کنند که از قابلیت های کمتر و سخت افزار های ارزان قیمت تری بهره می برند. اگرچه سامسونگ  یک بار در زمان تولید نوت 3 این کار را انجام داده بود اما دیگر شاهد نسخه ارزانی نبودیم. تا شایعاتی این روز ها به گوش می رسند مبنی بر این که سامسونگ در فکر تولید گلکسی نوت 10 لایت است.

سری نوت یک سری فوق العاده و پر زرق و برق است

همان طور که اشاره کردیم، سری نوت سامسونگ علاوه بر این که گران است، بسیار لوکس و لاکچری نیز تولید می شود. کاربران نیز همواره منتظر قیمت بالایی برای این گوشی هستند. بنابراین چرا سامسونگ به فکر تهیه نسخه ای ارزان قیمت تر از این گوشی است؟ آیا می خواهد همه از این گوشی داشته باشند؟ یا شاید هم هدف چیز دیگری باشد.

گلکسی نوت جایگزین می شود؟

همان طور که میدانید سامسونگ سری بسیار شیک و جذابی به نام گلکسی فولد را روانه بازار کرده است. این سری تازه تولید شده است و بسیار گران قیمت نیز می باشد. تبلتی که می توانید آن را با یک حرکت به یک گوشی نیز تبدیل کنید. اما بدون شک هنوز هم همه نظرات به سری نوت جلب می شود. بنابراین ممکن است سامسونگ در نظر داشته باشد، سری نوت را به یک سری معمولی تر تبدیل کند تا راهی برای فروش گلکسی فولد داشته باشد.

به یاد داشته باشید این موارد که راژین بیان کرده است تماما بر پایه و اساس شایعاتی است که بیان شده اند و تنها زمان است که مشخص می کند که قرار است سامسونگ چه برنامه کاری را در پیش بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *